Naujienų srautas
Krizės metu norėtum užsidirbti? Nelauk ir prisijunk prie mūsų komandos. Renkame norinčius prisidurti pinigų labai paprastu būdu. Reklamuok musų paslaugas (pramoginius wap klubus: Mobkinas, Cha klubas, Horos klubas) visais įmanomais būdais (puikus metas parodyti savo marketingo žinias) ir už kiekvieną pritrauktą narį mūsų klube,gauk atlygį - 1 Lt.

Pinigus gausi labai paprastu būdu:

1. Jei nori prisijungti prie komandos - rašyk el. paštu kokybe@sir.lt arba skambink telefonu +37065544134 2. Gauk asmeninius paslaugų užsakymo sms kodus, bei paslaugų wap adresus. 3. Reklamuok paslaugas visais įmanomais būdais, kurie tik besisuka tavo galvoje. 4. Surinkęs 100 vartotojų, kurie užsisakys paslaugą tavo turimais kodais iš karto gausi 100 Lt, kurie bus pervesti į tavo asmeninę sąskaitą.

Daugiau informacijos galėsime suteikti telefonu ar el.paštu.

Nelauk kol pinigus pasiims kiti, dirbk ir užsidirbk!

Skelbiamas trečias konkurso "Draugų info" nugalėtojas - RxK! Jis atsiuntė daugiausiai info apie savo draugus šią savaitę. Sveikiname jį - jis laimėjo 20Lt pasirinkto operatoriaus papildymą. Maloniai prašome dėl prizo kreiptis el.pašto adresu kokybe@sir.lt. Tai pat vis dar kviečiame Martusia parašyti savo telefono numerį į kokybe@sir.lt, kad galėtume papildyti jo sąskaitą.
Nesnausk! Dalyvauk ir tu!
Kitą savaitę išrinksime naują savaitės lyderį "Draugų info" konkurse. Rezultatai bus skelbiami 03-17 dieną!
Įrašyk telefono numerį ar el. pašto adresą čia!
Ringerfree klubo pokalbiuose nuo šiandien daugiau temų. Leisk savo laiką bendraudamas su savo draugais!
-
Ringerfree skelbia konkursą "Draugų info". Nori, kad Ringerfree klube bendrautų ir tavo draugai bei pažįstami? Įrašyk draugo telefono numerį ar el.pašto adresą ir ringerfree klubas pakvies jį prisijungti prie Tavo draugų rato asmeniškai nuo tavęs. O kas geriausia - tris savaites iš eilės rinksime daugiausiai telefono numerių ar el.pašto adresų įrašiusį narį ir jam dovanosime 20 Lt sąskaitos papildymą!
Nestabdyk, kviesk ir ringerfree klube bus smagu bendrauti!
-
Įrašyk telefono numerį ar el. pašto adresą čia!
Ar žinai, kad netrukus Lietuvoje pasirodys viena garsiausių POP muzikos žvaigždžių - Kylie Minogue? Užsuk į Radio top klubą ir parsisiųsk fantastiškų jos video klipų bei nuotraukų!
-
Kylie Minogue svetainė
Ringerfree draugas Mobkinas pristato naują filmo - "Guliverio kelionės" minisvetainę. Užsuk parsisiųsti filmo trailerius, paveikslėlius ir dalyvauk konkurse bei laimėk bilietus į šį nuostabų filmą.
-
Guliverio kelionės
-
Naujiena - Valentino dienos smagumynai - paveikslėliai, video, garsai ir įvairios pramogos Jums mielieji! Susiraskit mylimąjį Ringerfree klube ir praleiskit Valentino dieną mylimojo glėbyje.
Valentinos diena
Mūsų draugas Olialia klubas skelbia konkursą! Sudalyvauk ir laimėk 2011 metų Olialia mergaičių kalendorių :)
-
Olialia konkursas
Naujiena - Ringerfree krepšinio fanams atidaro siuntinių puslapį - čia daug kašio video, paveikslėlių ir garsų!
-
Krepšinis
Ringerfree klubas sveikina narę Maze15 susilaukus sūnelio
-
-
Naujas konkursas Ringerfree nariams! Siųsk krepšininko nuotrauką ir laimėk minkštutį rankšluostį! Nugalėtoją išrinksime burtų keliu. Išduosiu paslaptį - didesnė tikimybė laimėti - siųsti kuo daugiau paveikslėlių.
Krepšinio foto konkursas
Kinuose nuo sausio 28 dienos pasirodys naujas animacinis filmas "Ilgo plauko istorija". Išduosim paslaptį MOBKINO klubas dalija pakvietimus į šį filmą, tereikia atsakyti kelis klausimus apie šį filmą. Pasinaudok puikia proga!
-
-Žiūrėti video
-Keliauti žaisti žaidimą
Sveiki, Ringerfree nariai, kaip nuotaikos? Turim smagų video, parsisiųsk į savo telefoną ;)
-
-Žiūrėti video
-Sveiki, Ringerfree nariai, kitą savaitę atidarysime pasiūlymų ir skundų skiltį. Ten galėsite rašyti savo idėjas, o taip pat reikšti blogas mintis, kurias galbūt sukelia Jums Ringerfree klubas :)
Sveiki visi Ringerfree nariai, šiandien turime Jums naujieną - Ringerfree atsirado Animuotų paveikslėlių skiltis. Labai linksmi paveikslėliai Jums.
-
-Animuoti paveikslėliai
Linksmas video šiai snieguotai dienai

-
-Žiūrėti video
banner